image

Zde najdete podklady pro reklamu na internetu jako je naše logo ke stažení, reklamní bannery, odkazy na naše registrace v internetových katalozích firem nebo odkazy na spolupracující firmy na internetu. Máte-li zájem o spolupráci, napište nám na email.


Naše logo ke stažení ve formátu PNG a PDF pro případné reklamní účely. Před použitím nás však kontaktujte přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Připravili jsme i grafické reklamní bannery (ke stažení) pro výměnu mezi vašimi a našimi webovými stránkami. V případě zájmu nám zašlete zdrojový kód vašeho reklamního banneru přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom mohli váš banner umístit na náš web.

Nabízíme možnost výměny zpětného odkazu mezi vašimi a našimi webovými stránkami, stačí nám poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zdrojový kód vašeho odkazu. Seznam reklamních odkazů zde.

Seznam internetových katalogů firem, kde máme veden firemní zápis, který většinou zahrnuje název firmy, adresu provozovny, kontakt, popis činnosti a adresu webových stránek.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky