Firma Deratizace Praha působí na trhu déle než 15 let a díky tomu se stala expertem v oboru deratizace, desinfekce a dezinsekce. Štěnice jsou drobní otravní paraziti, a právě tato firma vám s nimi pomůže. Hubení štěnic se říká deratizace štěnice, odborně dezinsekce štěnic. Tato celková procedura zahrnuje zajištění prostředí profesionály, odhad délky dezinsekce, celkový průběh a doporučení klientům. Vše probíhá diskrétně, rychle a se 100% garancí úspěšnosti. Kvalifikovaná firma využívá k hubení speciální prostředky, které nelze zakoupit v obchodě. Jakékoliv dostupné prostředky vždy situaci jen zhorší. Více se dozvíte níže v tomto článku nebo na informativních stránkách společnosti Deratizace Praha.

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – kousnutí od štěnice

Jak vypadají štípance od štěnice? Objeví se na vašem těle druhý den nebo klidně za několik dnů od kousnutí. Samotné kousnutí nebolí, jelikož štěnice do rány vstřikují anestetikum. Kousnutí od štěnice se často zaměňuje s kousnutím od komára. Na těle se objeví malé červené pupínky, vyrážka, puchýřky nebo hnisavá ložiska. Pokud máte podezření na výskyt štěnic doma nebo třeba se s nimi potkáte na dovolené, je třeba tuto skutečnost ihned hlásit profesionální firmě, která si s hubením poradí. Štěnice se velmi rychle množí a odolávají jakýmkoliv neprofesionálním jedům.

 

Deratizace štěnic – další důkazy přítomnosti štěnic

Kromě kousnutí můžete pozorovat další stopy, jako jsou malé výkaly. Tyto výkaly najdete na prostěradle, v rozích postele, na lůžku nebo zvířecím pelíšku. Vypadají jako malé černé tečky. Jakmile zpozorujete tyto tečky, či kousance, volejte firmu Deratizace Praha, která je předním profíkem na hubení štěnic.

 

Deratizace štěnic – doporučujeme firmu Deratizace Praha

  • Firma Deratizace Praha je odborníkem v oboru a poskytuje 100% garanci na úspěšnost deratizace štěnic.
  • Kvalifikovaní zaměstnanci jednají rychle a při zavolání jsou u problému do 2 hodin.
  • Společnost využívá jen ty nejkvalitnější a nejmodernější přípravky k dezinsekci štěnice domácí.
  • Společnost provádí DDD v domácnostech, ubytovnách, hotelech, školách i stravovacích prostorách.

 

Deratizace štěnic – vyhubení vlastními silami? Nikdy!

Štěnice domácí je velmi odolný parazit a rozhodně není dobré se do hubení pouštět bez odborného zásahu. Pokud si v obchodě zakoupíte slabé a nekvalitní produkty, jen zajistíte, že se štěnice na jedy stanou rezistentní. Zjistíte, že se situace akorát zhoršila a pak až budete volat profesionální firmu, tak bude celý proces zkomplikovaný odolností štěnic. Likvidace štěnic odbornou firmou trvá zhruba 3 týdny. Proces je kvalitní a trvalý. Doporučujeme volat firmu Deratizace Praha, která s vámi vyjedná podmínky rychle a diskrétně, za velmi dobré ceny, a nebudete již dál řešit tento problém.

 

Deratizace štěnic – kde se štěnice vyskytují

Mezi lidmi se traduje velká mýlka a to, že štěnice jsou tam, kde je špína a špatné hygienické návyky. Tomu tak skutečně není. Štěnice se vyskytují tam, kde je vyšší koncentrace osob. Živí se krví teplokrevných živočichů. Informativní web společnosti Deratizace Praha vám vše podrobně vysvětlí.

 

Odkud se šíří štěnice?

  • Nejvíce vyjíždí firma Deratizace Praha k hubení štěnic v období cestování.
  • Štěnice se mohou rozšířit z jakéhokoliv ubytování, tedy i luxusního hotelu.
  • Štěnice si domů můžete donést z práce, školy, stravovacího zařízení, skladu nebo dopravního prostředku.
  • V rámci domů se mohou štěnice stěhovat přes ústřední topení nebo jinou skulinkou

 

Galerie

 

KONTAKT

Nástrojárna Zelenka

Nad Hradním vodojemem 67/59,
162 00 Praha 6 - Střešovice

Mobil: +420 607 985 429
Email: zelenka-nastrojar@volny.cz

MAPA

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky