Firma Dveře OK pro vás otevírá nové dostupné možnosti zabezpečení vašeho domu. Tato mladá férová společnost plná nadšených zaměstnanců pro vás připraví kalkulaci, poradí s výběrem, doveze, nainstaluje, namontuje kvalitní bezpečnostní dveře do bytu. Těžko lze kalkulovat cenu za bezpečí domova, nicméně ceny bezpečnostních dveří do bytu od společnosti Dveře OK jsou více než rozumné. Ke dveřím navíc můžete pořídit kvalitní bezpečnostní kování, kukátka nebo bezpečnostní vložky.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 123 233
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montáž provádí kvalifikovaný personál po celé České republice, a to v krátkých dodacích lhůtách - základní dekory jsou k dodání ihned, specifické zakázky do 6 týdnů, přičemž montáž na místě je zpravidla hotová do 5 hodin a dokonce u některých typů bezpečnostních dveří není potřeba bourání zárubní. Samozřejmostí je úklid a v případě zájmu odvoz starých dveří k ekologické likvidaci. U společnosti Dveře OK si spolu s dveřmi kupujete záruku vysoké kvality zboží, a také profesionální a zároveň prolidský přístup ke klientům.

 

Bezpečnostní dveře do bytu - moderně a kvalitně

Bezpečnostní dveře od společnosti Dveře OK vás překvapí širokou škálou dekorů, v kterých lze dveře objednat. Společnost, která vyrábí bezpečnostní dveře má mnohaleté zkušenosti a všechny dveře splňují vysoké kvalifikační bezpečnostní normy a standardy. Navíc jsou na výrobu dveří využívané převážně zdroje České republiky.

Vchodové dveře můžete pořídit v dekorech různých barev, kvalitní imitace přírodních materiálů a zároveň v několika možných rozměrech. Nabídka dveří je opravdu široká, ale pokud byste si i přes to nevybrali ze základní nabídky, neváhejte a poptejte u společnosti Dveře OK jakékoliv atypické rozměry.

 

Vchodové dveře zabezpečí váš domov

Firma Dveře OK prodává vchodové dveře do bytu ve vysoké kvalitě a s ověřenou certifikací. Protipožární ochrana splňuje požadované normy a dveře mají certifikace v akreditovaných zkušebnách, díky čemuž jsou uznávané pojišťovnami. Kvalitní pocit bezpečí ve vlastním bytě by měl být prioritou každého, a proto není nad věcí pořídit si bezpečnostní vchodové dveře do bytu, aby tak bylo v bezpečí vše, co doma máme. Vchodové dveře do bytu se většinou instalují bez nutnosti bourání zárubní. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu jsou zpravidla dodávány v rozměrech šíře 80 cm a 90 cm. S výběrem a typem požadovaného zabezpečení vám ve firmě Dveře OK velmi rádi poradí. Zaměstnanci firmy jsou otevřeni jakémukoliv požadavku, návrhu a jednání.

 

Bezpečnostní dveře - možnosti zabezpečení

Jak funguje zabezpečení dveří a co konkrétně dveře od společnosti Dveře OK nabízí? Jak už bylo zmíněno výše, můžete vybírat z velmi široké nabídky typů dveří, a to nejen co se barvy a dekoru týká. Pořídit můžete vchodové dveře 80, 90 nebo i 70. Zároveň můžete vybírat z několika možností zabezpečení. V nabídce jsou bezpečnostní zámky jednobodové až dvanáctibodové, dveře můžete pořídit s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, s ochranou proti vloupání, dveře s protipožární a protikouřovou ochranou, protihlukovou vložkou nebo dveřním kukátkem. Neváhejte a kontaktujte společnost Dveře OK, kde se můžete poradit, které dveře, rozměr nebo typ zabezpečení, bude pro vás nejlepší.

 

Protipožární dveře

Protipožární dveře dodávané společností Dveře OK zajistí vašemu domovu ochranu protipožární, protihlukovou i proti vloupání. Bezpečnostní protipožární dveře splňují klasifikaci EI, EW 30 DP3, spolu s certifikátem kvality dle normy ISO 9001. Certifikace je prováděna v akreditovaných zkušebnách. Všechny bezpečnostní dveře jsou vyráběny firmou s dlouholetou tradicí a mnoha zkušenostmi.

 

Bezpečnostní protipožární dveře 90

Nejčastěji poptávané bezpečnostní vchodové dveře do bytu jsou protipožární dveře 90. Jsou ale i vchody s rozměrem 80 cm na šířku nebo i 70 cm na šířku. Některé starší budovy nebo domy mají vchody širší. A proto je společnost Dveře OK kromě své stálé nabídky ochotna konzultovat každou poptávku a sestavit potřebnou kalkulaci na atypické rozměry dveří. Nic není nemožné, kontaktujte firmu Dveře OK a žijte v bezpečí.

 

Galerie

 

KONTAKT

Nástrojárna Zelenka

Nad Hradním vodojemem 67/59,
162 00 Praha 6 - Střešovice

Mobil: +420 607 985 429
Email: zelenka-nastrojar@volny.cz

MAPA

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky