V roce 2017 přišla nová doba a s ní vzorková prodejna s luxusními koupelnami a veškerým koupelnovým vybavením. Tato prodejna se nachází na pražském Žižkově a těší se velké oblíbenosti nejen u těch nejnáročnějších klientů. Vzorové koupelny a vybavení, které jsou zde předváděny, se pyšní značkou společnosti Dornbracht Group a její dceřiné společnosti Alape. Tyto firmy jsou mezinárodně uznávané a drží si přední místo v oboru po celém světě. Vzorková prodejna se rozkládá na 150 m2 a představuje koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Luxusní koupelny Praha – nahlédněte do jiného světa

Značka Dornbracht si získala velké uznání a oblíbenost převážně netypickým pohledem na koupelnové prostory. Svým dokonalým skloubením designu, architektury a technologie luxusních koupelen, získala mnoho vážených klientů na celém světě. Společnost Dornbracht je jedničkou na trhu a v roce 2001, kdy se společnost Alape stala její součástí, ještě zvýšila svou oblíbenost. Sanitární vybavení od Alape si můžete osobně vyzkoušet a prohlédnout v Dorint DG centru na Žižkově.

 

Koupelny Praha – Dorint DG centrum vám představí:

 

Luxusní koupelny – koupelna se stane vaší oázou

Speciální technické inovace, skloubené s architektonickými prvky společnosti Dornbracht, mají na trhu jedinečné místo. Nejvyužívanějším systémem je PERFORMING WATER, neboli nová technologie pro koupelny a lázně. Zahrnuje to mnoho možností a způsobů, kterými jsou společností Dornbracht poskytovány vodní sprchy a baterie do luxusních koupelen. Vodu si můžete užívat prostřednictvím očistného deště, nebo jako proud přinášející tělu potřebnou energii, blahodárný požitek z pramenů vody nebo intenzivního toku. A to vše může být součástí vaší luxusní koupelny, vany či sprchového koutu.

 

Luxusní koupelny – transforming water

Lidské tělo vystavené spěchu a stresu potřebuje harmonizaci a očistu, a tu si díky systému TRANSFORMING WATER od společnosti Dornbracht můžete dopřát ve své luxusní koupelně. Ladné a praktické skloubení architektury, designu a technologie v koupelně podpoří zastavení, relaxaci a zklidnění těla. Díky společnosti Dornbracht, která se za roky praxe stále posouvá, získaly luxusní koupelny a lázně vyšší smysl.

 

Luxusní koupelny - Alape

Když se dnes řekne sanitární zboží, již mnoho klientů si představí luxusní značku ALAPE. Tato firma s dlouhou historií, která byla založena v roce 1896 v Německu, nabízí kvalitní vybavení do luxusních koupelen. ALAPE je společností průkopnickou, neboť jako první představila světu inovace v podobě vestavěného umyvadla nebo koupelnové skříňky se zabudovaným umyvadlem. To, že má firma ALAPE stále místo na trhu i po tolika letech, je známkou kvality a aktivnímu přizpůsobování se potřebám náročné veřejnosti. Umyvadla, koupelnový nábytek, dřezy a další výrobky navrhují mistři architekti a designéři, a díky tomu jsou dnes luxusní koupelny posouvány na vyšší úroveň.

 

Galerie

 

KONTAKT

Nástrojárna Zelenka

Nad Hradním vodojemem 67/59,
162 00 Praha 6 - Střešovice

Mobil: +420 607 985 429
Email: zelenka-nastrojar@volny.cz

MAPA

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky