Garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, to vše můžete objednat u firmy Urban BVP. Navíc k tomu získáte opravdu kvalitní servis, rychlé a profesionální jednání a produkty, které vydrží a mají velmi nízkou poruchovost.

 

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Garážová vrata - rozdělení

Vybíráte garážová vrata? Nevíte si rady? Nezoufejte a kontaktujte společnost Urban BVP. U této firmy totiž určitě vyberete ta nejlepší vrata pro vaši garáž. Můžete si vybrat z několika druhů garážových vrat. A protože jsou vyráběné na míru, je možnost zadání velikosti, typu materiálu výplně a dalších skvělých a praktických doplňků.

 

Garážová vrata dvoukřídlá

Dvoukřídlá garážová vrata jsou skvělou variantou pro jakoukoliv garáž, rekonstrukci i novostavbu. Tento typ garážových vrat pořídíte za výhodnou cenu, navíc mají vrata dlouhou životnost bez nutnosti údržby, což zajišťuje jednoduchý systém v kombinaci s kvalitními a odolnými materiály. Garážová vrata nezabírají místo v garáži, jen je třeba prostor pro otevření vrat. Můžete si zvolit zda budou vrata otevíraná ven nebo dovnitř a také si můžete zvolit, zda budou jednotlivá křídla stejná, nebo každé jinak široké.

 

Sekční garážová vrata

Velmi oblíbenou a poptávanou variantou jsou sekční garážová vrata. Nejen, že padnou do jakékoliv garáže, ale zároveň mají skvělé izolační vlastnosti, hlavně díky kvalitní výplni jednotlivých lamel. Garážová vrata se otevírají ke stropu, kde je potřeba místo, ale za to šetří prostor v garáži. Vrata se dají otevírat manuálně nebo dálkově a jsou velmi tichá, rychlá a snadná na údržbu. Velkým bonusem sekčních garážových vrat je možnost objednání moderního vzhledu v mnoha barevných provedeních.

 

Rolovací garážová vrata

Prostor šetřící garážová vrata jsou vrata rolovací. Nad otvorem vrat je umístěna schránka, do které se vrata při otevírání rolují. To je jediný prostor, který vrata zabírají, vznikne tak místo v garáži i pod stropem. Rolovací garážová vrata jsou z mnoha druhů lamel, které vzájemně tvoří velmi praktické a odolné izolační vlastnosti. Vrata fungují na elektrický pohon, jehož spínač je umístěn venku i uvnitř. Nemusíte se bát, že je pro instalaci těchto garážových vrat potřeba větších stavebních úprav, naopak, vrata jsou nenáročná na instalaci a dají se namontovat do již postavené garáže.

 

Výklopná garážová vrata

Snadno ovladatelná jsou výklopná garážová vrata. Jedním pohybem se vrata otevřou a celá plocha se zdvihne směrem ke stropu. Garážová vrata jsou nabízena v moderním vzhledu s minimálními nároky na údržbu. Ovládání je možno objednat manuální nebo pomocí motoru, který lze ovládat dálkově. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka proti náhodnému zavření vrat. Výhodou je šetření prostoru před garáží i uvnitř.

 

Garážová vrata s dveřmi

Pokud vás zajímá ekonomické řešení garážových vrat, je tady skvělá nabídka společnosti Urban BVP, a tou jsou garážová vrata s dveřmi. Nemusíte pak otevírat celá vrata při každém vstupu nebo odchodu. Dveře lze instalovat do výklopných a sekčních garážových vrat a to v mnoha variantách. Použití dveří šetří energii, eliminuje úniky tepla i chladu a jsou velmi praktické pro uživatele.

 

Kvalifikovaní zaměstnanci firmy Urban BVP

Vysoká kvalita za přijatelnou cenu, to je heslo společnosti Urban BVP. Majitel firmy dbá na to, aby všechny produkty splňovaly požadované vlastnosti a ideálně nepotřebovaly žádný další servis nebo reklamace. Spolehlivost dodávaných služeb se také odvíjí od toho, že firma má vlastní zaměstnance, včetně techniků. Každý zaměstnanec absolvuje potřebné kvalifikace a školení k vykonávané funkci. Společnost Urban BVP je malá firma, kde pracují jen profesionálové.

 

Galerie

 

KONTAKT

Nástrojárna Zelenka

Nad Hradním vodojemem 67/59,
162 00 Praha 6 - Střešovice

Mobil: +420 607 985 429
Email: zelenka-nastrojar@volny.cz

MAPA

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky