Fólie na okna od společnosti Petr Benda

Hledáte-li způsob, jak zabezpečit skleněné vitríny u obchodu, nebo skleněné dvěře u rodinného domu či prosklené kanceláře, neváhejte a kontaktujte profíka v oboru, kterým je společnost Fólie Benda. Tato firma je na trhu už 20 let a to samo o sobě už vypovídá o kvalitě dodávaných služeb spojených s instalací fólie na sklo. Zaměstnanci jsou profesionálně proškolování a svou práci dělají rychle, poctivě, spolehlivě a za skvělé ceny.

 

Petr Benda
774 246 053

 

K čemu slouží fólie na okna

Fólie na okna mají mnoho výborných vlastností. Nejzásadnější funkce jsou například:

  • Fólie na sklo zajišťují bezpečnost jakékoliv skleněné plochy před rozbitím, vysypáním a následným poraněním střepy.
  • Nabízí ochranu obchodních výloh a vitrín před vykradením a zároveň chrání vystavené zboží před slunečním zářením, přehříváním nebo úniky tepla.
  • Pro střešní okna jsou fólie skvělou ochranou před vytopením, vysypáním skla a následným zničením interiéru.
  • Pro rodinné domy jsou fólie na okna ideální k zabezpečení před zloději a navíc chrání interiér před UV zářením, před tepelným zdrojem a šetří energii za klimatizaci.
  • Kanceláře s prosklenými stěnami mohou oddělit fólie na sklo tak, aby byl zajištěn privátní prostor a soukromí.

 

Bezpečnostní fólie na okna a další druhy

Bezpečnostní fólie snižují riziko vykradení nebo rozbití skla jakýmkoliv předmětem, ať už se jedná o náhodné rozbití nebo vandalismus.

Externí fólie na okna jsou ideální v extrémních podmínkách, kde sluneční záření způsobuje nepohodlí i technické potíže.

Privátní fólie slouží k vytvoření privátního prostoru a soukromí.

Fólie na okna mohou sloužit také jako dekorace či reklamní vzory s estetickými zrcadlovými nebo barevnými prvky.

Společnost Fólie Benda nabízí nejkvalitnější fólie na okna od prověřeného dodavatele. Objednat můžete také samolepící fólie, fólie na prosklené balkóny, fólie na dveře venkovní i u sprchy, fólie na sklo auta a další.

 

Instalace a servis fólie na okna

Ideální je, že se všechny fólie na skla dají kombinovat, a to jak termoizolační fólie, bezpečnostní fólie i protisluneční fólie, tak dekorační fólie či privátní fólie na okna.

Fólie na okna se dají aplikovat na skla, která už máte, není potřeba skla vyměňovat. Lepení je rychlé, snadné a finančně velmi výhodné. Zaměstnanci společnosti Fólie Benda navíc snadno odstraní již zastaralé ochranné fólie a nainstalují nové. Údržba okenních fólií je velmi snadná a nepřináší žádné potíže nebo náklady navíc.

 

Nezávadnost a atestace fólie na okna

Všechny fólie na sklo nabízené firmou Petr Benda mají požadovaný status evropské technické normy. Ochranné fólie na sklo mají atest zdravotní nezávadnosti pro použití v interiéru, a to i v potravinářství. Jsou uznávané a doporučované pojišťovnami. Chrání interiér a vybavení domů a kanceláří před škodlivým UV zářením.

 

Petr Benda - jednička v oboru fólie na okna

Kvalitní okenní fólie s profesionálním nalepením pro vás zajistí firma Benda-folie.cz. Skvělé reference od mnoha firem (například: ČSOB, České dráhy, Seznam, TV Nova aj.) svědčí o kvalitě služeb společnosti. Pracovníci mají odborná školení, dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup. Firma vám představí nabídku fólií a poradí, jaká kombinace pro váš projekt bude ta nejlepší.

 

Galerie

 

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky