Společnost Podlahy Praha s.r.o. je jednou z nejvyhledávanějších společností v oboru podlahových krytin, pokládkou podlah nebo kompletní renovace podlah. Jistě vás potěší velmi rozsáhlá nabídka mnoha druhů podlah, jako jsou dřevěné podlahy, parkety, laminátové podlahy, koberce, PVC a další. A všechny tyto podlahové krytiny můžete vybírat online nebo, což je ještě lepší, v prodejně a vzorkovně společnosti Podlahy Praha. Tato prodejna je umístěna na Praze 7 a kromě toho, že si zde můžete vybrat podlahu, dle vašich představ, tak vám i zkušený personál bude k dispozici a s výběrem poradí. Kromě prodeje podlahových krytin se společnost Podlahy Praha věnuje dalším velmi vyhledávaným službám jako je kompletní pokládka všech podlahových krytin, pokládka vinylové podlahy, renovace parket, broušení parket a další.

 

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

 

Podlahy Praha – bonusy firmy

Podlahy Praha je firma, která dbá na spokojenost zákazníka, a proto nabízí své služby ve vysoké kvalitě za příznivé ceny.

 

Výhody, které vás jistě zaujmou jsou například:

  • Kvalitní produkty, dobré ceny a profesionální přístup
  • Rychlé dodací lhůty
  • Spolehlivý a kvalifikovaný personál
  • Záruka na produkty i služby
  • Kamenná prodejna, s možností osobního výběru produktu

 

Podlahy Praha – nechte se hýčkat odborníky

Firma Podlahy Praha s.r.o. se postará o vaší zakázku od začátku do konce. Kromě toho, že vám s výběrem podlahy poradí a pomůžou, podlahu dodají ve smluveném termínu, profesionálně položí a to vše se zaručenou zárukou. Společnost můžete využít také na renovaci podlah nebo broušení parket. A to není vše, další specializací firmy je pokládka terasových prken a také dřevěné obklady na domy. Neváhejte a kontaktujte firmu Podlahy Praha a dovolte odborníkům dělat práci za vás.

 

Podlahy Praha - široký sortiment podlahových krytin

Co je jednou z velkých předností firmy Podlahy Praha? Je to široký sortiment nabízených podlahových krytin. Až už potřebujete vinylové podlahy, krásný koberec, marmoleum, dřevěné nebo plovoucí podlahy, laminátové či PVC, nebo parkety nové či opravit, renovovat a sbrousit, to vše je u společnosti Podlahy Praha možné. Výběr je opravdu široký a pokud navštívíte prodejnu Podlahy Praha na Praze 7, ul. Komunardů 38, tak si můžete osobně vybrat podlahu s designem, která vám doslova padne do oka.

 

Podlahy Praha – výběr podlahy a pokládka

Potřebujete novou podlahu? Nevíte si rady nebo nevíte, která je vhodná? Určitě stojí za to poradit se s odborníky. Výběr podlahy totiž není nic snadného a pokud chcete, aby podlahová krytina vydržela co nejdelší dobu, je potřeba brát v potaz několik důležitých parametrů. Například je důležitý podklad, jeho tvrdost a pevnost, také umístění a teplota pro podlahu, očekávaná zátěž, a také tloušťka a další rozměry jednotlivých krycích dílů. Další důležitá věc, kterou je potřeba pořádně zvážit je vybraný design a dekor podlahy. Také vlastnosti dané podlahy a její případná renovace a opravy do budoucna. Protože výběr podle všech parametrů není snadný, kontaktujte firmu Podlahy Praha, kde vám kvalifikovaný personál poradí a poskytne veškeré další služby jako je pokládka podlahových krytin, pokládka vinylových podlah, renovace podlahy, broušení dřevěných parket a podlah a jiné.

 

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

 

Galerie

 

Copyright © 1993 - 2023  NÁSTROJÁRNA ZELENKA  |  Všechna práva vyhrazena  |  » GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky